Informace o nás

Zakladatelka Jana Kiršová vede úspěšný salon v Anglii ve druhém největším městě Birmingham. Mladá, ambiciózní, se srdcem na pravém místě, milující svoji práci profesionální lash stylistky. Její zápal a nadšení na sebe nenechaly dlouho čekat. S velkým úsilím a nasazením pro vás s pomocí dalších profesionálů našla ty nejpečlivěji vybrané, testované produkty a proto vám přinášíme na trh novou značku OTTO LASH.

V naší nabídce najdete kompletní sortiment pro vaši profesionální práci. Naší doménou jsou jedinečné řasy Black Velvet, které jsou nejmatnější na trhu. Jsou dokonale černé a lehké. Výhodou je metalická páska, která nezanechává zbytky lepidla, indikátor délky a zakřivení je k dispozici podél celé pásky. Řasy pro vás máme v recyklovatelné stylové krabičce.

PRODEJ

Prezentace produktů ve Vašem salonu - možnost vyzkoušet si práci se sortimentem péče o zákazníka - náš obchodní zástupce o Vás bude pečovat vždy budete informováni o všech akcích a novinkách, které pro Vás nachystáme případné reklamace vyřešíme obratem přímo u Vás objednávky vyřizujeme každý den - druhý den po objednání zboží odesíláme k Vám minimální objednávka 1500 Kč - DOPRAVA ZDARMA